Студентське самоврядування

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування – складова громадського самоврядування, яка гарантує захист прав і інтересів осіб, які навчаються на факультеті іноземних мов ДонНУ імені Василя Стуса, забезпечує їхню участь в управлінні закладом. Це поняття також позначає самостійну громадську діяльність студентів з реалізації функцій управління факультетом, що здійснюється студентами відповідно до мети та завдань студентського колективу. Самоврядування функціонує з метою забезпечення виконання студентами своїх обов’язків і захисту прав, сприяє гармонійному розвитку особистості студента, формуванню у нього навичок майбутнього організатора.

Студентське самоврядування – це ініціативна, самостійна і відповідальна спільна діяльність небайдужих до власної долі студентів, спрямована на вирішення будь-яких питань життєдіяльності: від організації свят і рішення, кого з однокурсників заохотити або покарати, до контролю за розподілом стипендій, узгодження навчального розкладу.

У студентському самоврядуванні задіяні особи, які навчаються на факультеті іноземних мов, усі вони мають рівне право на участь у ньому. Студентське самоврядування на факультеті іноземних мов здійснюється безпосередньо нашими студентами або через органи студентського самоврядування, що обираються шляхом таємного голосування.

Голова студентської ради

Лискова Катерина Геннадіївна, 1 курс СО “Магістр”, [email protected]

Заступник голови студентської ради

Мельник Петро Петрович, 3 курс, [email protected]

Голова департаменту виховної та волонтерської діяльності

Поліщук Анастасія Дмитрівна [email protected]

Голова департаменту інформації та комунікації

Левіна Марія Вадимівна [email protected]

Голова культурно-масового департаменту

Лучицька Юлія Олегівна, 2 курс, [email protected]

Голова соціально-побутового департаменту

Чумак Ростислав Олександрович, 1 курс, [email protected]

Голова спортивно-масового департаменту

Росоха Олена Василівна [email protected]