Обрати сторінку

Здобувачу

Здобувачу вищої освіти

Факультет іноземних мов Донецького національного університету сьогодні – провідний навчальний та науково-методичний центр з підготовки викладачів іноземних мов, перекладачів та фахівців з іноземної філології вищої кваліфікації як для України, так і для країн СНД, Азії, Африки. На факультеті навчаються близько чотирьохсот студентів за багаторівневою системою – перший ступінь освіти (бакалаврський) та другий (магістрерський). Університет запровадив і успішно здійснює підготовку з третьої іноземної мови за вибором студента: французької, іспанської, італійської.

На п’ятьох кафедрах факультету надається класична фундаментальна освіта, проводяться наукові дослідження з сучасних напрямків філології.

Декан факультету

Оленяк Мар’яна Ярославівна

кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри теорії і практики перекладу Донецького національного університету імені Василя Стуса

Шановні здобувачі вищої освіти!

У світі зараз налічується близько 5000 мов. Звичайно, не всі вони активно вивчаються, назви деяких з них (наприклад, сугбуанон – одна з мов на Філіппінах – 12 млн. носіїв; ігбо – одна з мов в Нігерії – 20 млн. носіїв) залишаються невідомими багатьом. Широко вивчаються ті мови, які з економічних, культурних та інших причин посідають пріоритетні місця в світі, а саме англійська, німецька, французька, іспанська, які ми пропонуємо вивчати.
Ви не просто вивчатимете іноземні мови, а станете фахівцями з цих мов – викладачами, перекладачами, дізнаєтеся, як виникла і розвивалася та чи інша мова, як вона побудована, яка література видана цією мовою. Більше того, Ви зможете досліджувати ці мови, порівнювати їх між собою, а також з українською, російською, зможете досліджувати історію і теорію світової літератури. Нелегко буде йти шляхом пізнання, але per aspera ad astra (“через терни – до зірок”), завжди прийдуть на допомогу педагоги, досвідчені науковці, друзі – студенти. Отже, друзі, в дорогу за знаннями, за професією!

Вся інформація, що стосується поточних моментів учбового процесу (розклади занять, заліків, екзаменів, програми курсів і література до них, питання до заліків і екзаменів), розташована на порталі факультету.

Голова студентського самоврядування

Войцехівська Ірина Павлівна

Голова Студентської ради факультету іноземних мов